Mastodont: poule poultje poultjes pool pooltje pooltjes
Actieve bettings: 258Aanmeldingen: 5644

Afbeelding

Event informatie

Dit Event is gesloten

TOTO Europese comp Aug 20

01
Aug
2020
31
Aug
2020

Beheerder: Master E
Categorie: Voetbal
Ranking: Groot Event
Keurmerk: [Aanrader]
Geopend op: 07-09-2020

Onderdeel van Master Event:
TOTO Europese comp 20-21

Te Winnen Credits [Mastodont Poule]

Nr.1: Gouden Mastallion, Nr.2: Zilveren Mastallion, Nr.3 Bronzen Mastallion, Nr.4 t/m Nr.6: Oorkonde

60
30
20
10

Poules

Gespeelde Poules:

Omschrijving




Welkom bij de Europese Toto competitie
2020-2021




We voorspellen hier dagelijks een aantal wedstrijden uit de "GROTE" maar ook uit de "kleinere" Europese competities volgens het Toto-systeem.

DE WEDSTRIJDEN

We voorspellen dagelijks een aantal wedstrijden (2-3 of 4).
In de rustigere maanden (juni&juli) kan het voorkomen dat er geen of maar 1 wedstrijd wordt voorspelt.

DE PUNTENTELLING

Per 10 wedstrijden worden de punten als volgt verdeelt:
1-3-5-7-9-11-13-15-17-19.

Het totaal aantal te halen punten per speelronde komt op 100 punten.

Elke maand gaan we tussen de 70 en 100 wedstrijden voorspellen.
(ongeveer 2 tot 4 per dag)

De behaalde maandscores worden verwerkt in het MASTEREVENT.

HEEL VEEL SUCCES!





























Bettings

Gesloten Bettings:
90 (Ned-KKD) De Graafschap-FC Den Bosch
89 (Ier-Cup) Shamrock Rovers-Cork City
88 (Fin-Veik) FC Lahti-FC Inter
87 (Rus-PL) Krasnodar-Rostov
86 (Zwi-Cup) FC Basel-BSC Young Boys
85 (Bel-Pro) Genk-Club Brugge
84 (Fra-L1) Strasbourg-Nice
83 (Ned-KKD) Top Oss-Helmond Sport
82 (Ned-Cup) Hollandia-Flevo Boys
81 (Sco-PS) Livingston-Ross County
80 (Ned-KKD) Cambuur-NEC
79 (Fra-L1) Olympique Lyonnais-Dijon
78 (Bel-Pro) KV Oostende-Anderlecht
77 (QEL) FC Valletta-Bala Town
76 (QEL) Rosenborg BK-Breidablik
75 (Rus-PL) Krasnodar-CSKA Moskou
74 (QEL) Progrès Niedercorn-Zeta
73 (QCL) AZ-Viktoria Plzen
72 (QCL) PAOK Saloniki-Besiktas
71 (Oek-S-Cup) Shakht Donetsk-Dinam Kiev
70 (QEL) Riteriai-Derry City
69 (Bel-Pro) Sint-Truiden-KV Oostende
68 (Fra-L2) Troyes-Le Havre
67 (Noo-Elit) Stabaek IF-SK Brann
66 (CL) PSG-Bayern München
65 (Rus-PL) Spartak Moskou-Lokomotiv Mos
64 (Fra-L1) Lille-Rennes
63 (Bel-Pro) Antwerp-Gent
62 (Sco-PS) Aberdeen-Livingston
61 (EL) Sevilla-Internazionale
60 (Bel-Pro) Kortrijk-AS Eupen
59 (It-B) Spezia-Frosinone
58 (Sco-PS) St Johnstone-Aberdeen
57 (QEL) Glentoran-HB
56 (CL) Olympigue Lyonnais-Bayern Münche
55 (Rus-PL) Zenit St Petersb-CSKA Moskou
54 (QCL) Molde FK-KuPS
53 (CL) RB Leipzig-PSG
52 (QCL) Legia Warschau-Linfield
51 (QCL) Floriana-CFR Cluj
50 (EL) Internazionale-Shakhtar Donetsk
49 (Noo-Elit) Start-Valerengen IF
48 (Zwe-Alls) IFK Göteborg-IFK Norrköpin
47 (EL) Sevilla-Manchester United
46 (Noo-Elit) Viking FK-Stabaek IF
45 (Zwe-Alls) Hammarby IF-IF Elfsborg
44 (CL) Manchester City-Olympique Lyon
43 (Bel-Pro) Gent-Kortrijk
42 (Rus-PL) Lokomotiv Moskou-Krasnodar
41 (CL) Barcelona-Bayern München
40 (It-B) Perugia-Pescara
39 (Bel-Pro) Royal Ex Moeskroen-Mechelen
38 (CL) RB Leipzig-Atlético Madrid
37 (Spa-LL2) Girona-UD Almeria
36 (Zwe-Alls) Kalmar FF-IFK Göteborg
35 (CL) Atalanta Bergamo-PSG
34 (It-B) Pordenone-Frosinone
33 (Sco-PS) Ross County-Kilmarnock
32 (EL) Shakhtar Donetsk-FC Basel
31 (It-B) Spezia-Chievo
30 (Sco-PS) Dundee United-Hibernian
29 (EL) Internazionale-Bayer Leverkusen
28 (It-B) Pescara-Perugia
27 (Bel-Pro) OH Leuven-AS Eupen
26 (It-B) Frosinone-Pordenone
25 (Bel-Pro) Mechelen-Anderlecht
24 (Sco-PS) Glasgow Rangers-Saint Mirren
23 (CL) Bayern München-Chelsea
22 (Bel-Pro) Standard Luik-Cercle Brugge
21 (CL) Tre Fiori-Linfield
20 (CL) Manchester City-Real Madrid
19 (Ier-PD) Bohemians-Dundalk
18 (Rus-S-Cup) Zenit St Peter-Lok Moskou
17 (Zwe-Alls) AIK-IF Elfsborg
16 (EL) Sevilla-AS Roma
15 (Zwi-Cup) FC Luzern-BSC Young Boys
14 (It-B) Cittadella-Frosinone
13 (Noo-Elit) Molde FK-Start
12 (It-B) Chievo-Empoli
11 (EL) FC Kopenhagen-ìstanbul Basaksehi
10 (Eng-CS) Brentford-Fulham
9 (Sco-PS) Ross County-Motherwell
8 (Ier-PD) St Patrick's Athle-Derry City
7 (Zwi-SL) BSC Young boys-St Gallen
6 (It-A) Sassuolo-Udinese
5 (Noo-Elit) Haugesund-Stabaek IF
4 (Sco-PS) Celtic-Hamilton Academical
3 (Por-Cup) Benfica-FC Porto
2 (Bel-Cup) Club Brugge-Antwerp
1 (Eng-FA) Arsenal-Chelsea

Mastodont Poule Ranking